Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lear (sav. Guga;>)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Guga ;>
Dvikovės trenerė
Dvikovės trenerė
Guga ;>


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-11-24
Age : 30
Miestas : Vilnius

Lear (sav. Guga;>) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lear (sav. Guga;>)   Lear (sav. Guga;>) Icon_minitimeAntr. 11 24, 2009 6:20 am

Vardas: Lear
Lear (sav. Guga;>) Holsteiner_gelding_canadian-4
Veislė: Holšteinas
Amžius: 10m

Lear (sav. Guga;>) Holsteiner_gelding_canadian-7
Charakteris:
Jis yra gero elgesio,nepriekaištingo būdo, juo galima visiškai pasitikėti.Ypač draugauja su kitais žirgais, nesipriešina jojan,klauso visų komandų.Šis žirgas yra meilus po balnu, o be balno tiesiog angeliukas, megsta dūkti,ir lakstyti levadose, žaisti su kitais žirgais.Dalivauja Pasaulinėse konkūro FEI varžybose.
Lear (sav. Guga;>) Holsteiner_gelding_canadian-1

Lear (sav. Guga;>) Holsteiner_gelding_canadian-2

Lear (sav. Guga;>) Holsteiner_gelding_canadian-3

Lear (sav. Guga;>) Holsteiner_gelding_canadian-6


Lear (sav. Guga;>) Holsteiner_gelding_canadian-5


Paskutinį kartą redagavo Guga ;>, Antr. 11 24, 2009 7:13 am. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Guga ;>
Dvikovės trenerė
Dvikovės trenerė
Guga ;>


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-11-24
Age : 30
Miestas : Vilnius

Lear (sav. Guga;>) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lear (sav. Guga;>)   Lear (sav. Guga;>) Icon_minitimeAntr. 11 24, 2009 6:48 am

Atžigiuojam su Lear į gardą,nusegu jam leicą ir palieku keliom minutem vieną apsiuostinėti su nauja vieta ;>
-Mažiuk tu čia pabūk aš tuo gryšiu su tavo daigtais Shame -ir pabučiuoju į jo švelnią nosytę.
Greitai nulekusi ir paėmusi daigtus gryžtu pas žirgą, jis jau čiučiuliuka apsiprates su nauja aplinka mane sutinka tyliu prunkštelėjimu:
-Niu mažiuk jau gerai?- ir paglostau snukutį su laisva ranka Smile- Manau išeisim biški pasivaikščioti į manieža, kaip manai?ramiai apeisim pora ratuku ramiai vieni Kiec- paglostau žirgui kaklą.
Nuimu kantarą ir pataisau poponą.Atsimenu kad čia Augustė laiko savo žirgus ir turi inventorių savo, greit uždarau gardą ir nulekiu pasiskolinti balno,kamanų,apsaugų,pobalnės ir popono.Gryžusi su daigtais viska sukabinu ant gardo, ilenendu į gardą ir nuimu nuo mažiaus poponą ji numetu prie gardo ir pradedu balnoti dar nespėjusį išsimurzinti žirgą.
-Na štai mažiuk kaip ir viskas čiki ;>> na eime apsižvalgysime- ir išeinant duodu skanėsto ištraukto iš kišenės į kuria jis visada kiša nosį Cit!.
***********
Gryžtame su Lear į gardą, pagiriu žirgą ir jį nubalnoju.Kiec Viską sukabinu ant gardo, biškutuka pabūnu su žirgu paglostau jį,pašnekinu ;>
-Na ka lėksiu aš namo pailsėti, tu irgi pailsėk po ilgos kelionės ryt vėl susimatysim ;>***- palaikau ilgokai apkabinusi jo kaklą pakšteliu į švelniają nosyte ir patraukiu su visais daiktais iš arklidziu uždarydama jo gardą ir palinkėdama saldžių.
Atgal į viršų Go down
Guga ;>
Dvikovės trenerė
Dvikovės trenerė
Guga ;>


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-11-24
Age : 30
Miestas : Vilnius

Lear (sav. Guga;>) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lear (sav. Guga;>)   Lear (sav. Guga;>) Icon_minitimeAntr. 11 24, 2009 11:54 pm

Užsuku pas Lear pasižiūrėti kaip laikosi ;>Tik užejus man į arklides pasigirsta Lear džiaugsmingas žvengimas.Prieinu pre gardo jį atidarau ir įeinu į vidų.
-Na ka mažiuk, kaip laikaisi, girdžiu jau iš tolo tave kaip ir tu mane? - imetu pora morkų ir obuolių į ėdžias, pabučiuoju savo mielybę .
Lear apuostinėja mane, ir kaip visada išterlija su savo nosim striukę You, man -Ot šmikis- pagalvoju mityse.
-Manau šiandien pailsėk nejosim nieko nedarysim išeigine apturėsim Shame
Ir paglostau jo švelnų snukuti, ir ausis Kiec.Išeidinėdama iš gardo atsisuku į jį:
-Na aš jau lėksiu apsitvarkyti ;>*
Uždarau gardą ir išeinu iš arklidžiu vis žvilgtelėdama į Lear gardą, ir matydama jo styrančias ausis.
Atgal į viršų Go down
Guga ;>
Dvikovės trenerė
Dvikovės trenerė
Guga ;>


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-11-24
Age : 30
Miestas : Vilnius

Lear (sav. Guga;>) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lear (sav. Guga;>)   Lear (sav. Guga;>) Icon_minitimeTr. 11 25, 2009 5:41 am

Atžigiuoju prie Lear gardo.
-Na šian nueisim visdėlto persišokti pora kliūtukių.;>
Ieinu į gardą nuimu gardinį poponą ir apžiūriu žirgą nuo galvos iki užpakaliuko.
-Na sveikas esi viskas tvarkoje su tavim, kojos vietoj Cit!- nusijuokiau stovėdama šalia Lear.
Padedu poponą šalia gardo uždarau jį ir nueinu iki balninės pasiimti konkūrinio inventoriaus.
Gryžtu po kiek laiko su pilnomis rankomis šmutkių ir viską susidelioju taip kad būtu patogu greitai pasibalnoti žirgių.
-Na štai mažiuk prasivalom, pasibalnjam ir išeinam Kiec- ir ištraukiusi iš kišenės cukraus gabaliuką duodu Lear.Žirgas švelniai paima cukraus gabaliuką nuo delno ir skaniai sukramto.
Išsivaliusi žirgą pradedu balnotis.pasibalnojusi apsižiūriu ar viskas gerai ir užmetu ant viršaus šiltą poponiuką kad nesušaltu ir nesušlaptu nuo lietaus.Užsidedu pirštines ir stekuti pasiimu į ranką, atsisuku į Lear:
-Na ka žygiuojam ;>- ir išvedu žirgą iš gardo.
***********
Gryžtame po treniruotės.Žirgą ramiai ivedu į gardą ir staigiai nuimu poponą,balną ir kamanas, kad žirgas galėtu krimsti savo šieną. viską sukabinu ant gardo ir vėl gryžusi pas Lear nujimu jam apsaugas, praeidama pro jį patapšnoju per kaklą:
-Oi šaunuolis mano žirgius, ai malačius ;>- pabučiuoju i snuutį -na ryt tai tikrai turėsi išeiginę Kiec
Uždarau gardą ir viską susiėmusi į rankas iškeliauju palinkėdama - SaldžiųSmile.
Atgal į viršų Go down
Guga ;>
Dvikovės trenerė
Dvikovės trenerė
Guga ;>


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-11-24
Age : 30
Miestas : Vilnius

Lear (sav. Guga;>) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lear (sav. Guga;>)   Lear (sav. Guga;>) Icon_minitimeTr. 11 25, 2009 9:57 pm

Atžigiuoju pas Leariuką.Tik iėjusi į arklides išgirstu pažystama žvengimą.Pakubinu žingsnį ir prieinu prie Lear gardo žvilgteliu į jį ir ka gi aš tenais matau Kiec ogi mažiu besivoliojantį You, man
-Na ir išgazdinai mane, šikniuk Kiec
Žirgas mane pamates iškart atsistoja ir pasisveikina nusiprunkšdamas;>.Imetu jam į ėdžias sauja skanėstų ir duonos su obuoliais.
-Na prašom skanasu, šiandien ilsėkis Kiec
Paglostau jo snukuti ir išeinu iš arklidės.
Atgal į viršų Go down
Guga ;>
Dvikovės trenerė
Dvikovės trenerė
Guga ;>


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-11-24
Age : 30
Miestas : Vilnius

Lear (sav. Guga;>) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lear (sav. Guga;>)   Lear (sav. Guga;>) Icon_minitimePen. 11 27, 2009 4:43 am

Užeinu į arklides.Prieinu prie Lear gardo.
-Na mažas dar viena išeiginia apturėsi You, man šiandien neturiu valios joti Smile
Pakštelėju į jo švelnią nosytę ir imetu daugybe skanumynu.paglosčiusi snukuti išeinu Kiec
Atgal į viršų Go down
Dreamer.
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Dreamer.


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2009-08-08
Miestas : Vilnius

Lear (sav. Guga;>) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lear (sav. Guga;>)   Lear (sav. Guga;>) Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 5:41 pm

KALVĖS PASLAUGOS:

# Žirgui pakaustytos visos 4 kanopos.
# Žirgui apipjaustytos visos 4 kanopos.

LAIKINOJI KALVĖ: Dreamer.
Atgal į viršų Go down
http://mosaiqueneberairnebu.niceboard.net
Dreamer.
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Dreamer.


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2009-08-08
Miestas : Vilnius

Lear (sav. Guga;>) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lear (sav. Guga;>)   Lear (sav. Guga;>) Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 5:46 pm

VETERINARĖS PASLAUGOS:

# Patikrinta: Ausys, akys, gleivinė, kvėpavimo takai.
# Patikrinta: Sausgyslės, raumenys, kanopos.
# Patikrinta: Temperatūra ir pulsas.
# Suleisti reikiami vaistai.
# Duota vaistų nuo kirmėlių.
# Nupeluoti dantys.

IŠVADA: Žirgas sveikas.

LAIKINOJI KALVĖ: Dreamer.
Atgal į viršų Go down
http://mosaiqueneberairnebu.niceboard.net
Guga ;>
Dvikovės trenerė
Dvikovės trenerė
Guga ;>


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-11-24
Age : 30
Miestas : Vilnius

Lear (sav. Guga;>) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lear (sav. Guga;>)   Lear (sav. Guga;>) Icon_minitimeSk. 11 29, 2009 11:27 pm

Atžygiuoju prie žirgo gardo Smile
-Na sveikutis kaip laikaisi?- pasižiūrių į žirgo kanopas, jos dailiai nupoliruotos ir tvarkingai pakaustytos- na mažiukai db busi gražuti Smile
Na ka eisime truputuka prasijudinti Smile
Išeinu į balninę, po kelių minučiu gryžtu su konkūriniu inventoriumi.Viską Sukabinėju ir susidelioju ant gardo durų.Pradedu valytis žirgą.
-Na mažiuk pasislink biškuliuka nebūk šikna- ir trinkteliu per užpakaliukąsu kumščiu, žirgas iškart atsitoja tvarkingai - Ai mlačius , dabar taip ir stovėk Smile
Pradedu balnotis žirgą,po kelių minučių jau esame pasiruoše išeiti Smile
-Na žygiuojame lialia Lear (sav. Guga;>) 864187
*************
Gryžtu su žirgu ir ivedu į gardą.
-Gerulis mano, caculis.
Greitai nubalnoju žirgą ir ištrinu šienu kad greičiau nudžiūtu. uždrdu gardinį poponą ir imetu skanėstų į ėdžias.
-Na pailsėk mažiuk- ir pakšteliu į nosiuką.
VIską sutvarkiusi ir sukabinusi palieku arklides.
Atgal į viršų Go down
Guga ;>
Dvikovės trenerė
Dvikovės trenerė
Guga ;>


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-11-24
Age : 30
Miestas : Vilnius

Lear (sav. Guga;>) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lear (sav. Guga;>)   Lear (sav. Guga;>) Icon_minitimeKv. 12 10, 2009 5:52 am

Sveikutis mažiukou Smile soriuka kad neateidavau aplankyti taves Smile dar keleta dieneliu pailsek ir tada pasitreniruosim :* myliukas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lear (sav. Guga;>) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lear (sav. Guga;>)   Lear (sav. Guga;>) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lear (sav. Guga;>)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pacha (sav.Guga;>)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendrų arklidžių patalpos. :: Bendra arklidė.-
Pereiti į: