Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Įvažiavimas.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Dreamer.
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Dreamer.


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2009-08-08
Miestas : Vilnius

Įvažiavimas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Įvažiavimas.   Įvažiavimas. Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 11:00 pm

Įvažiavimas. I58_452239448_7f1b7b3b28

Išvažiavus iš mažo beržynėlio iškart išvysite tolumoje stovintį pastatą. Bevažiuojant pro vasarą nuostabiais žiedais besidabinančius medžius greit privažiuosite stovėjimo aikštelę. Ten dažniausiai ir laukia atvežtų žirgų savininkai. Būtent toje stovėjimo aikštelėje rieda laimės ir nevilties ašaros...


Paskutinį kartą redagavo Dreamer., Št. 11 28, 2009 11:38 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://mosaiqueneberairnebu.niceboard.net
Dreamer.
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Dreamer.


Pranešimų skaičius : 283
Join date : 2009-08-08
Miestas : Vilnius

Įvažiavimas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įvažiavimas.   Įvažiavimas. Icon_minitimePen. 11 13, 2009 4:07 pm

Nekantraudama atbėgu į kiemą. Mašinėlių dar nesimato. Prisėdu ant suoliuko ir laukiu laukiu laukiu. Po kelių minučių toli toli pamatau šviesas. Pašoku nuo suoliuko ir bandau įžiūrėti, ar ten tai ko laukiu. Galiausiai, 4 fūros įrieda į kiemelį. Su didžiuli jauduliu pasitinku pirmąjį vairuotoją. Jis išlipa kartu su pagalbininku ir eina atkelti trapo. Tą patį padaro ir kiti. Bandau įžiūrėti žirgelius esančius viduje, bet ten pernelyg tamsu.
- Ko gi laukiate?- mano mintis nutraukia vairuotojo Zigmo balsas ir aš net krūptelėju.- Kvieskitės arklininkus, nes mes greit išvažiuojam.
Netrukus iš arklidės išnyramano groom'u - Andriaus, Igno ir Kristės siluetai. Šie skubiai atbėga ir įteikia man raudoną kordą.
- Eik vestis Zuzos, o mes pasirūpinsime naujokai,- paaiškina Andrius ir nuskuba prie melsvos fūros. Apsidairau, ir baltoje fūroje pamatau rusva užpakaliuką. Tai Zuza. Linksmai ją pasitinku ir prisegu kordą. Neskubėdama išsivedu iš trapo ir žiūriu, kaip mano groom'ams sekasi tvarkytis su žirgeliais.
- Naujokėliai,- pasakau Zuzai ir paglostau jos snukutį.- O tavęs aš jau buvau pasiilgus. Na, bet nieko. Grįžom vėl į šį žirgynėlį, kartu bus smagiau gyventi.
Pagaliau mano pagalbininkai išsiveda žirgus iš fūros ir aš pabandau atpažinti savo naujuosius augintinius.
Kristina laiko širmą kumelę - ten turėtų būti Vanessa Ra. O Andrius tramdo mano ryžiuką Ferrari. Reiškias pas Igną - Mano pats naujausias gražuolis - Agaro.
Apsidžiaugiu, nes žirgai nuostabūs. Kartu, linksmai besišnekučiuodami, einame link arklidžių.
Atgal į viršų Go down
http://mosaiqueneberairnebu.niceboard.net
Etc.
Žirgyno žirgų globėja
Žirgyno žirgų globėja
Etc.


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2009-11-16

Įvažiavimas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įvažiavimas.   Įvažiavimas. Icon_minitimeŠt. 11 21, 2009 5:23 am

Visa apsimuturiavusi, apsikrovusi gūnia, kantaru ir kordu ateinu į kiemą ir laukiu bepasirodančio Bockmann'o. Pastovėjusi kelias minutes, jau mirtinai sušąlusi pamatau artėjantį džipą su priekaba.
- Tai matyt maniškis Smile,- pagalvoju ir nusišypsau.
Iš džipo išlipa Geisha ir taria:
- Na nuo šiol jis tavo Smile Rūpinkis juo ir atsakingai prižiūrėk.
- Ačiū, braške, juk pasitiki manimi, aš tausosiu tavo, na dabar jau mano mažylį : ) Tu visada būsi laukiama jį pajoti.
- Ačiū.
Abi su Geisha atidarome Bockmann'o bagažinę ir aš iš priekio pribėgu ir atrišu virvę ir lėtai išeinu su Autumn Gold iš priekabos. Gan gražiai išlipę, greit užsimetame poponą ant nugarytės ir prisisegame kordą.
- Na ką mes jau trauksime į naująjį gardą. Važiuok pasistatyk priekabą ir gali ateiti iki gardo. Smile Mes gyvename žirgyno arklidėse : )
- Oki, jei neaplankysiu, tai žinok kad į miestelį išvažiavau, jei ką ryt ateisiu aplankyti, žinai kaip sunku per du žirgynos lakstyti ir vadovauti viską...
- Jo suprantu, na ką tai tada iki Smile
- Ate, sėkmės Tau su juo ;**
- Ačiū ;*
Einame su Autumn Gold link žirgyno arklidžių. Aš jį vis paglostau, paraminu.
Atgal į viršų Go down
Guga ;>
Dvikovės trenerė
Dvikovės trenerė
Guga ;>


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-11-24
Age : 30
Miestas : Vilnius

Įvažiavimas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įvažiavimas.   Įvažiavimas. Icon_minitimeAntr. 11 24, 2009 6:33 am

Įvažiuoju lėtai į gražū keliuką.Artėjant link žirgyno dairausi aplinkui.
-Mmmm kaip gražu, katukai tau čia turėtų patikti- mintyse sau pasisakau.
Pririedu didžiulį pastatą ir sustoju gretima jo.Išlipu iš mašinos pasiimu iš bagažinės kordą ir porą skanėstų į kišenę kad padrasinčiau savo mažyli naujoje aplinkoje Įvažiavimas. Icon_smile .Prieinu prie bocmano r nuleidžiu trampą, prieš mane mažylio užpakaliukas stovi Cit! papekšnoju per jį:
-Na ka braškiau atvykom, ruoškis naujiems kvapams ;>.
Atsirišu žirga ir ramiai išvedu iš bocmano,paplekšnoju per kaklą ir duodu skanėsto.Pastovim kelias minutes, leidžiu žirgui apsiprasti su kvapais ir nauja vieta.
-Na ka lekiam apžiūrėti tavo naujo gardo Shame*.
Ir ramiai nubildename į arklides.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Įvažiavimas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įvažiavimas.   Įvažiavimas. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Įvažiavimas.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gamta. :: Įvažiavimas į žirgyną.-
Pereiti į: